Zpět na nabídku služeb
Individuální nutriční program

Praha

7 500 Kč

Pokud chcete zlepšit své stravování a celkově zvýšit kvalitu svého života, mít více energie a dosáhnout toho zdravým a trvalým způsobem, pak je pro vás tento program ideální.

Získáte komplexní pohled na vaše stravování, odhalíte jeho pozitiva ale i nedostatky, které vám mohou bránit v dosažení vašeho cíle.

Poradíme vám, jak se stravovat, abyste se zbavili přebytečných kil, jaké potraviny vybírat při celiakii nebo jak upravit váš jídelníček v průběhu těhotenství.

Budeme respektovat vaše individuální potřeby a možnosti a najdeme tu nejvhodnější cestu právě pro vás.

Program obsahuje
Co program obsahuje?

Konzultaci zaměřenou na diagnostiku stravovacích návyků (100 minut)

První konzultace se zaměřuje na zhodnocení současného stravování. Další součástí konzultace je nutriční dotazník, který je důležitý pro nastavení vhodného stravovacího režimu.

Analýzu tělesného složení na bioimpedanční váze

Díky měření na bioimpedanční váze se dozvíte složení vašeho těla s podrobným vysvětlením všech zjištěných parametrů. Měření probíhá v průběhu první konzultace.

Konzultaci zaměřenou na řešení (60 minut)

Při druhé konzultaci vám budou předány materiály zpracované na základě vámi poskytnutých informací během vstupní konzultace. Jedná se zejména o rámcový jídelníček na energetickou hodnotu přímo pro vás a další edukační materiály. Získáte také individuální nutriční předpis, díky kterému budete mít přehled, kolik energie a živin potřebujete k dosažení vašeho cíle. Konzultaci je možné po předchozí domluvě absolvovat online. V případě online konzultace obdržíte veškeré materiály v elektronické podobě na váš email.

Konzultaci zaměřenou na kontrolu správnosti nastaveného plánu (30 minut)

Při kontrolní konzultaci se budete věnovat tomu, jak vám nastavený plán vyhovuje a spolu s nutričním terapeutem si stanovíte případné změny či další kroky, které vás navedou blíže k dosažení vašeho cíle. Součástí této konzultace je kontrolní analýza tělesného složení na bioimpedanční váze. I tuto konzultaci je možné po předchozí domluvě absolvovat online. V případě online konzultace je možné si domluvit termín pouze na provedení kontrolní analýzy tělesného složení na bioimpedanční váze.

Co si odnesete
Co si odnesete z programu?
  • Zhodnocení současného stravování
  • Výsledky analýzy tělesného složení
  • Individuální nutriční předpis
  • Rámcový jídelníček
  • Edukační a podpůrné materiály
 
Je to pro mě?
Tento program je
vhodný právě pro vás, pokud:

Chcete zdravě zhubnout

Přejete si zbavit se několika přebytečných kil a váhu si konečně udržet.

Máte zdravotní obtíže

Chcete se poradit, jak upravit jídelníček při celiakii, laktózové intoleranci, cukrovce, vysokém krevním tlaku, zvýšené hladině cholesterolu v krvi atd.

Budete/jste maminkou

Chcete se poradit, jak se stravovat v těhotenství či během kojení, abyste podpořili správný vývoj miminka, ale také zajistili dostatek živin pro vaše tělo.

Sportujete

Pohybová aktivita je nedílnou součástí vašeho života a chcete vědět, jak se správně stravovat a jak stravou podpořit svůj výkon.

Chcete žít zdravěji

Chcete zlepšit svůj životní styl, začít se stravovat zdravěji a předejít civilizačním onemocněním.

Upozornění:

Součástí služby je měření na bioimpedanční váze, které není doporučeno provádět v těhotenství a u osob s kardiostimulátorem. V takových případech je možné program absolvovat bez tohoto měření.

Informace
Informace o programu

Adresa

Vrchlického 439/29, Praha 5

Další informace o programu

budou zaslány na e-mail